157. Zátiší s hrníčkem
nesignováno, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33 x 40
Konec dražby: 08.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 17d 6h 58m 35s
Vyvolávací cena: 400 Kč