Panna Marie s dítětem
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 20 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 46 x 33
Konec dražby: 20.08.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč