157. Osm
paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 41,5 x 37 jen v paspartě
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 18d 8h 58m 43s
Vyvolávací cena: 300 Kč