Na samotě
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 51,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč