Kytice v džbánu
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 31 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 61,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč