Samota v krajině
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 72,5 x 91,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč