Dívka v kroji
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč