Krávy na pastvě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 70,5 x 81
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč