Horská krajina
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč