Postava
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 32 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč