Děti hrající si se psem
domalovávaný tisk, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 31 x 36,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč