Růže šípková, konovlut 2ks
Částečně signováno, paspartováno.
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 13 cm, rámování: 31 x 40
Konec dražby: 09.09.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč