Prostorový obraz
stříbrné plátno napnuté přes klín vytváří prostorový obrazec, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 118 cm, výška: 118 cm, rámování: 120,5 x 121
Konec dražby: 11.07.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč