Jezero
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 51 cm, rámování: 58 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč