Město v zimě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 51,5 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč