Kaple
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autroský přípis, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1918
Šířka: 49 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 41,5 x 59,5
Konec dražby: 06.08.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč