Chalupy
signováno vpravodole, nečitelně, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 41,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 03.06.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč