Kotvící rybářská loď
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 36,5 x 51
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč