Jezero v lese
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 78
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč