Přístav
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 91 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 112 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč