149. Pohled na katedrálu
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 18d 8h 57m 41s
Vyvolávací cena: 500 Kč