Mlýn u cesty
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 31 x 37,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč