149. Les
Zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 28,5 x 20
Konec dražby: 07.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 17d 15h 49m 35s
Vyvolávací cena: 500 Kč