Jezero
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč