Šeříky ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 78,5 x 98 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč