148. Most přes říčku
Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 20
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 17d 16h 7m 27s
Vyvolávací cena: 500 Kč