147. Ulice ve městě
Paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 23 x 17
Konec dražby: 07.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 17d 16h 6m 36s
Vyvolávací cena: 400 Kč