Loďka v údolí
rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 24,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 36,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč