146. Květiny ve váze
Monogramováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1965
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 34,5 x 24
Konec dražby: 07.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 17d 16h 17m 39s
Vyvolávací cena: 400 Kč