146. Kostel
zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 56,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 67,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 18d 8h 52m 4s
Vyvolávací cena: 500 Kč