Rozkvetlá jabloň
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 59,5 x 74,5
Konec dražby: 11.07.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč