145. Dívka u řeky
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1950
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 63
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 18d 9h 19m 58s
Vyvolávací cena: 800 Kč