143. Zátiší s peckou
nesignováno, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 34 x 44
Konec dražby: 08.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 9h 21m 54s
Vyvolávací cena: 500 Kč