Ručně malovaná krabička
datováno a signováno vlevo dole na víku
Datace: 1965
Šířka: 13 cm, výška: 4 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč