Z prací československých výtvarných umělců v období 1947 - 1950, 35 ks

fotografie děl jsou nalepeny na kartonu, s popisným štítkem na reverzu, fotografie mají různé rozměry a jsou v pevných papírových deskách, potažených látkou s koženým štítkem
Technika: fotografie
Šířka: 23,5 až 14,5 cm, výška: 4 až 23 cm, rámování: v deskách 39x33
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč