Na statku
signováno
Technika: kresba
Šířka: 47,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč