142. Čekání
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 46 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 38 x 53
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 8h 55m 2s
Vyvolávací cena: 500 Kč