Žena
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 98 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč