Vulcano IV.
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1976
Šířka: 33 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč