Lilie
Technika: akvarel
Šířka: 89,5 cm, výška: 73 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč