Okolí vesnice Öningeby II.

Umělecká kolonie ;nningeby založena v roce 1886 Victorem Westerholmem. Přilákal finské a švédské umělce, kteří se v létě scházeli, aby malovali krajiny v plenéru než ve svých ateliérech.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč