140. Matka se syny
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: 48,5 x 41
Konec dražby: 08.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 9h 16m 8s
Vyvolávací cena: 800 Kč