140. Květiny ve váze
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 16h 14m 33s
Vyvolávací cena: 600 Kč