139. Pohoří
nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 51,5 cm, výška: 38,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 8h 52m 6s
Vyvolávací cena: 800 Kč