Léto
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 61 x 76
Konec dražby: 11.07.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč