Les
volný list, signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč