Srnci v lese
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 64 x 75,5
Konec dražby: 11.07.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč