Květiny ve váze
signováno vlevo dole, paspartováno
Šířka: 83,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 88,5 x 107,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč