Podzim v Gippingu
podle Roberta Burrowse, štítek na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 35 cm, rámování: 58 x 83,5
Konec dražby: 11.07.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč