137. Bez názvu
nesignováno, rámováno, prasklé sklo, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40,5 x 52,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 17d 9h 11m 3s
Vyvolávací cena: 500 Kč